Naprawa mostów napędowych

Tylko u nas profesjonalny serwis, regulacja, regeneracja i naprawa mostów napędowych zwanych także jako dyferencjał, dyfer czy też mechanizm różnicowy. Dzięki dużemu doświadczeniu pracowników i odpowiedniej jakości sprzętu możliwa jest trafna diagnoza usterki i szybka naprawa dyferencjału, co może zaoszczędzić czas i pieniądze klienta. Dysponujemy dużą ilością części zamiennych, a pozostałe zazwyczaj mamy na drugi dzień, co skraca czas naprawy dyferencjałów oraz oczekiwania klienta na samochód. Klienci dostarczają nam samochody z całej Polski ale z naszych usług naprawy i regeneracji mostów napędowych najczęściej korzystają klienci pochodzący z miast takich jak Rzeszów, Kraków, Tarnów, Mielec czy Krosno (Podkarpacie, Małopolska).

Regeneracja dyferencjałów

Dyferencjały to części samochodu, które narażone są na intensywną pracę. Mimo że są bardzo trwałe i odporne na zniszczenia to często muszą zostać naprawione lub zregenerowane.

Istnieje wiele samochodów w których mosty wytrzymują ponad 500 tyś km., podczas gdy w innych szczególnie tych nowych nie wytrzymują pierwszych 100 tyś km. Most napędowy jest podzespołem samochodu, który podlega największym obciążeniom w całym układzie samochodowym. Żywotność układu napędowego uzależniona jest przede wszystkim od właściwej eksploatacji.

Oferujemy regenerację układu przedniego, tylnego, środkowego, sztywnego i niezależnego. Regeneracja mostów napędowych wymaga wykonania m.in. poniższych czynności:

  • diagnoza całego układu napędowego,
  • regulacja przekładni, łożysk, korekta ustawień,
  • wymiana oleju, sprawdzenie szczelności.

Przekładnie hipoidalne wymagają precyzyjnej regulacji z dokładnością do 0,01 - 0,02mm. Dlatego też bez odpowiedniego sprzętu diagnostycznego oraz wykwalifikowanych pracowników naprawa lub regeneracja takich dyfrów była by praktycznie niemożliwa.

Objawy uszkodzonego mostu napędowego

  • głośny szum lub hałas,
  • drgania karoserii,
  • słabe przyśpieszanie samochodu.

Jeśli te lub inne objawy występują w Twoim samochodzie nie czekaj - Zadzwoń!

(4.4/5), głosów: 20
Ocena strony: